Кутове вікно на кухні: оригінальний дизайн і високіпоказники збереження тепла

28.04.2023
Розсувні склопакети на вікна: функціональне рішення!

У багатоповерхових будинках є квартири різного типу, в тому числі і кутові. При облаштуванні такого житла часто використовуються кутові вікна. Такі конструкції широко поширені в приватних, заміських будинках, котеджах і комерційних об’єктах.

Plamet виготовляє на замовлення напівпрозорі кутові вікна з  металопластиковими та алюмінієвими профілями. У нас ви можете замовити конструкції необхідних розмірів з урахуванням індивідуальних вимог замовників.

Де використовувати конструкції і особливості їх вибору

Кутове скління відмінно підійде для ексклюзивних і класичних архітектурних композицій. Вони відмінно доповнять інтер’єри, оформлені в різних стилях – класиці, модерн або мінімалістичному.

Кутові вікна доречно використовувати в приміщеннях різного призначення – вітальнях і дитячих кімнатах, спальнях і кабінетах, і звичайно  ж, на кухнях. Замовляючи світлопрозорі конструкції, обов’язково потрібно вибирати довговічні вироби з відмінними теплозберігаючими і звукоізоляційними властивостями.

Відмінним варіантом є кутове вікно на кухні, виконане з полівінілхлориду або алюмінію. При цьому конструкції з ПВХ повинні бути з якісними армуючими елементами з урахуванням  молекулярного сита вікна, що допомагає продовжити  термін служби виробів.

На міцність і надійність конструкцій безпосередньо впливає якість арматури і ущільнень. Енергозберігаючі склопакети зі спеціальним напиленням допомагають максимально зберегти тепло в приміщеннях.

Кутові вікна оригінально і привабливо виглядають в інтер’єрах квартир. З їх допомогою відкриваються панорамні види на навколишні пейзажі.

Основні варіанти кутового скління

Існує кількавидівкутового скління:

  1. Зі склопакетами типу L такі вікна відрізняються особливою оригінальністю, оскільки утворюють абсолютно прозорий кут.  Таку  конструкцію можна отримати в результаті згинання склопакета під кутом 90 градусів. У таких випадках вид з вікна виглядає максимально природно, без оптичних спотворень.  Дані дляінструкцій поки не дуже поширені в Україні, і найчастіше їх привозять із зарубіжних країн.
  2. Конструктивні вікна  – такі варіанти   виробів оснащуються зовнішнім вікном подовженого типу. При монтажі їх встановлюють внахлест і використовують герметики для заповнення повітряних просторів. Такі конструкції дозволяють милуватися видами  з вікна  1 х1,2м з ледь помітною палітуркою. Такі вироби коштують досить дорого і можуть встановлюватися тільки в алюмінієвий профіль.
  3. Побудова об’єднуючих елементів. Це самий бюджетний варіант кутових конструкцій, при якому два віконних полотна з’єднуються в єдину за допомогою спеціального профілю, наприклад, при установці балконного блоку на кухні. Він виконує роль еркера, який можна згинати під різними кутами. Це сприяє розширенню дизайнерських і архітектурних можливостей.

Кутові склопакети на балконі в кухні

На практиці частіше використовується кутове вікно на кухні з роз’ємами.  Вони характеризуються високою міцністю, довговічністю і відмінними естетичними властивостями. Замовляючи такі вікна, потрібно враховувати наступні нюанси:

  • з’єднувальні компоненти повинні бути армовані в єдиному профілі для забезпечення високої міцності конструкції;
  • Для підтримки високого рівня теплоізоляції з’єднання необхідно утеплити за допомогою ізоляційних і ущільнювальних елементів.

Кутове вікно в квартирі на кухні з роз’ємами маєбезліч переваг перед іншими видами скління. До них відноситься можливість використання необхідної кількості поворотно-відкидних дверей.  Це не тільки додає практичності експлуатації, але і полегшує миття вікон зовні.

За допомогою кутових вікон з міцного металопластику або алюмінію можна облаштувати кухні в багатоповерхових і заміських будинках. Обирайте найкраще з Plamet!

Передзвоніть
мені