Комплектуючі до вікон

27.01.2020
Комплектуючі до вікон

Відливи і піддашки

Це необхідні елементи для захисту вікна із зовнішнього боку від вологи і опадів. Вони продовжують життя віконного блоку і монтажних швів, а також запобігають появі цвілі і грибка.

✔️ Ми виготовляємо їх з листів оцинкованої сталі і сталі RANILLA.

Деталі…

Віконна фурнітура

Фурнітура забезпечує роботу вікна: відкривання і закривання стулок, відкидне положення стулки для забезпечення режиму провітрювання. Від цього елемента залежить безпека вікна, його комфортна робота. Фурнітура має антикорозійне покриття, її механізми повинні бути виконані на високому інженерному рівні.

✔️ На нашому виробництві ми використовуємо фурнітуру MACO австрійського виробництва і AXOR, вітчизняного виробництва.

Деталі…

Ручки для вікон

Ручки для вікон і дверей відносяться до фурнітури, але видимої її частини, яка є не тільки важелем управління для віконних стулок і дверей, а й елементом дизайну.

✔️ Ми пропонуємо віконні та дверні ручки без замків, з замками, а також ручки, які встановлюються із зворотного боку балконних дверей. В наявності є ручки МАСО, HOPPE, Mistral.

Підвіконня

Підвіконня встановлюються всередині приміщення і є декоративним додатком до вікна, а також корисною полицею для Вас.

✔️ Ми пропонуємо ПВХ підвіконня компанії OPENTECK, PLASTOLIT і глянцеві підвіконня DANKE. Пластикові підвіконня OPENTECK мають шорстку поверхню, вони практичні, оптимальні за вартістю і є універсальними для приміщень помірного рівня вологості і з низькою відвідуваністю. Якщо ж вам потрібне підвіконня для офісу, кухонного приміщення або дитячої кімнати, то кращим вибором буде підвіконня DANKE або PLASTOLIT, завдяки більш високій міцності, високій термостійкості і привабливому зовнішньому вигляду.

Деталі…

Москітні сітки

Москітні сітки потрібні протягом всього періоду з середини весни до середини осені, вони захищають будинок від літаючих комах, пилу і сміття. Ми виготовляємо сітки з алюмінієвого профілю і скловолокна. Замовлення москітної сітки одночасно із замовленням вікон (особливо, якщо вона потрібна не одна) економить досить хорошу суму.

Замовляйте комплектуючі для вікон в українсько-польської корпорації «PLAMET» за телефоном 067 50 000 51!

«PLAMET» – корпорація Вашого комфорту!

Деталі…

Передзвоніть
мені