Жалюзі

В нашому асортименті є такі аксесуари до вікна як жалюзі. Вони додатково захистять Вас від сторонніх поглядів, сонця, нададуть особливого вигляду для вашого вікна.

Розглянемо які є види жалюзі у компанії Plamet.

Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі – один з елементів декору віконного пройму, який окрім зовнішньої привабливості виконує корисні функції. Жалюзі у вигляді горизонтальних смужок зазвичай встановлюють в офісах в робочих кабінетах, на вікнах зі шпросу, оскільки вони надійні і не вибагливі в обслуговуванні. Останнім часом горизонтальні жалюзі часто використовують в житлових приміщеннях.

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі протягом великого періоду часу користуються стабільним попитом. Причиною можна назвати функціональна зручність, зовнішній вигляд, особливо моделей для декору житлових приміщень. Різноманітність кольорів та текстур, а також їх поєднань не залишать Вас байдужими. Вони дуже практичні. Не потребують особливого догляду, всі тканини маю спеціальну пропитку яка відштовхує бруд, та не вигорає на сонці.

Рулонні штори

Рулонні штори являють собою окремий вид жалюзі, який широко використовується для декору житлових приміщень. Завдяки широкому модельному ряду, який представлений на ринку. За допомогою рулонних штор можна доповнити абсолютно любий дизайн. Це не лише важлива частина домашнього інтер’єру, а й багатофункціональний пристрій, який дозволяє регулювати рівень освітленості у приміщені.

Рулонні штори на розсувні вікна виготовляють з різних типів тканини з додатковим захистом, який суттєво продовжує термін використання.

Штори пліссе

Штори пліссе порівняно нова технологія. Це пресована тканина, яка дозволяє закрити вікно будь якої форми. Вони дуже компактні, та займають мінімум місця. Дуже практичні у догляді, їх можна прати, достатньо замочити у мильному розчині. Цікава особливість таких штор, в тому, що вони можуть складатись як зверху так і з низу, що дуже зручно.

Наші встановлені жалюзі

Замовити дзвінок
Надішліть заявку прямо зараз, щоб розрахувати вартість для Вас

    Передзвоніть
    мені