Відливи та козирьки

За для лаконічної заміни вікон, балконів, лоджий  необхідно встановлювати відливи та козирьки. Компанія Plamet має у своєму розпоряджені і таке обладнання, що дозволяє робити їх різної довжини та ширини, за для того щоб вони максимально підходили по розміру.

Відливи

Відлив виготовляється з оцинкованого металу, та встановлюється з зовнішньої сторони вікна знизу. Основна його задача  – це щоб вода не потрапляла через монтажний шов у приміщення.

Вони чудово справляються з функцією відводу воду, захищають монтажний шов та цегляну кладку від деструктивного впливу зовнішніх факторів. факторов.

Віконні відливи з листового металу мають такі переваги:

  • Завдяки антикорозійному покриттю, який використовують при виготовленні відливів, термін експлуатації дуже великий, вони не ржавіють, та їх не треба фарбувати;
  • Монтаж віконних відливів доволі проста задача, з якою Ви можете справитись самостійно;
  • Не потребують спеціального догляду, достатньо лише протирати звичайною водою;
  • Відливи при купівлі, додатково захищені спеціальною плівкою, щою захистити від фізичного впливу.

Козирьки

При заскленні балконів необхідно замислитись і про монтаж козирька – адже він захищає монтажний шов від попадання вологи та ультрафіолетового проміння, що шкідливо впливає на його функціонал. Також козирьок служить таким собі бар’єром. Який дозволяє відгородитись від сусідів зверху, і всілякого сміття.

Козирьки виготовляють із різних матеріалів, але найбільше з оцинкованого металу. Вони мають довгий термін служби та менш піддаються корозії. Мають різні кольори, та товщину. Найпопулярніші кольори це білий, коричневий, антрацит, та оцинкований. Всі виготовляються по індивідуальному замовленню згідно креслення.

Фото відливи та козирьки

Замовити дзвінок
Надішліть заявку прямо зараз, щоб розрахувати вартість для Вас

    Передзвоніть
    мені