Склопакети

Компанія  Plamet має власну склопакетну лінію по виробництву склопакетів. Ми гарантуємо виняткову якість власної продукції і найкращі ціни.

Розгянемо найпоширеніші склопакети власного виробництва, які користуються найбільшим попитом.

Склопакети зі звичайним склом

Ми виготовляємо склопакети із звичайного листового скла, марки М1, товщина скла 4 мм. Це скло дає найменше викривлення, майже не має дефектів пов’язаних зі структурою.

Як розрізняти однокамерні та двокамерні склопакети?

У професійній термінології використовують формулу склопакету, наприклад 4х16х4, де 4 (скло) х 16 (дистанція) х 4 (скло). Тобто маємо два скла та одну камеру між ними. Звідси і назва однокамерний склопакет.

Формула двокамерного склопакету 4х10х4х10х4. Відповідно ми бачимо три скла по 4 мм, та дві камери між ними, тому двокамерний склопакет.

Що рекомендуємо засклити звичайними склопакетами?

Склопакети зі звичайним склом (однокамерний склопакет)

 1. Балкони та Лоджії;
 2. Балконні блоки, за умови заскленого балкону;
 3. Виробничі, комерційні, нежилі приміщення;
 4. Будинки та дачі.

Склопакети зі звичайним склом не рекомендуємо для житлових приміщень, адже випадання конденсату на них дуже поширене явище (простими словами склопакети зі звичайним скло запотівають частіше ніж їхні аналоги, які розглянемо нижче).

Склопакети з енергозбереженням

Якщо Ви власник автономного опалення і Ви бажаєте економити на опалені, тоді ми рекомендуємо Вам розглядати склопакети з енергозбереженням.

Для досягнення максимальних показників по теплозбереженню, ми заповнюємо склопакети з енергозбереженням інертним газом аргоном (Ar). Варто зазначити, що Ar це інертний газ, він не шкодить здоров’ю людини. Завдяки ньому металеве напилення на склі не окислюється, та подовжує термін служби такого покриття.

Найпоширеніше енергозберігаюче скло  – це І-скло

Це скло на яке наноситься енергозберігаюче покриття у спеціальній камері, переважно це іони металів олова або срібла. Внаслідок чого на поверхні скла утворюються прозорий шар металевого напилення, який працює за принципом дзеркала. Інфрачервоне випромінювання яке проходить через скло віддзеркалюється, а частина тепла повертається назад у приміщення.

Які переваги склопакетів з енергозбереженням?

Склопакети з енергозбереженням

 • Зменшуються тепловтрати приміщення;
 • Економія на опалені;
 • Мінімальний випад конденсату;
 • Ідеальний мікроклімат в домі.

На сьогоднішній день наявність енергозберігаючого скла  – це обов’язкова умова (зафіксована нормативами) при заскленні жилих приміщень, державних установ, навчальних закладів і таке інше. На енергозберігаючі склопакети ціна залишається доступною, при цьому Ви отримуєте функціональний склопакет, який реально працює, щоб ви почували себе затишно в любу пору року.

Мультифункціональні склопакети

Розглянемо, що таке мультифункціональне скло Solar – це функціональне скло, яке по своїм властивостям нагадує енергозберігаюче, та має ще більші показники енергозбереження і додатково сонцезахисту. Технологія виготовлення такого скла нагадує енргозберігаюче, але з більшою кількістю шарів напилення іонів металів. Завдяки чому, таке скло має злегка дзеркальний ефект. Воно повністю пропускає світло, та не шкодить квітам. Цей склопакет не лише зберігає тепло в зимовий період, він ще й захищає від жари в літні спекотні дні.

Розглянемо переваги такого скління

Мультифункціональні склопакети (двокамерний склопакет)

 • Захист Вашого дому від спеки;
 • Збереження тепла взимку;
 • Економія на опаленні;
 • Максимальна прозорість скла.

Компанія Plamet рада вам запропонувати вікна, які зроблять Ваше життя тихішим, кращим, теплішим.

Де краще застосовувати мультифункціональні склопакети?

Набір описаних вище параметрів дозволяє використовувати такі вікна скрізь, де є потреба в підвищеному рівні сонцезахисту. Це справжні функціональні вікна, які не просто захищають від дощу та вітру, а й ще мають функціонал.

Склопакети зі склом триплекс

Якщо вам необхідні вікна з антивандальним заскленням, тоді слід розглянути вікна зі склопакетами в яких є скло триплекс. Це скло виготовлене з  декількох шарів, скло + плівка + скло, які склеєні між собою.

Склопакети зі склом триплекс це максимальний захист та безпека!

Переваги склопакети зі склом триплекс

Склопакети зі склом триплекс

 • Повністю виключає ризик травмування уламками скла при розбитті. У кінцевому результаті з’являється «павутинка» на склі, та скло залишається в кучі і не розлітається;
 • Ваше майно буде надійно захищене, так як наші триплекс-склопакети дуже важко розбити;
 • Дуже серйозно підвищують рівень звукоізоляції.

Де найчастіше використовують склопакети зі склом триплекс при заскленні?

 1. Приватні котеджі, будинки;
 2. Засклення квартир. Особливо це актуально для перших поверхів;
 3. Банківські установи;
 4. Вітрини магазинів;
 5. Ювелірні салони, ломбарди, обмінники валюти, де є ризик вандалізму та взлому.

Ми називаємо такі вікна для квартири найкращим снодійним, адже після установки таких вікон можна спати спокійно і не переживати за свою безпеку і своє майно!

Склопакети з кольоровим склом

Їхня головна особливість – це використання замість звичайного скла тоноване. Може бути як звичайне тонування так і дзеркальне. Компанія Plamet використовує у виготовленні своїх склопакетів тоноване скло в массі. Це листове скло, яке вже саме по собі має тонування без нанесення плівок. Склопакети з тонованим склом вигідно підкреслять екстер’єр та інтер’єр будинку, квартири. Приховають від настирливих поглядів, але лише в день. Бо ввечері, коли в приміщенні ввімкнене світло, то ефект не працює.

У всьому іншому конструкція склопакету залишається без змін.

Ми пропонуємо різну кольорову гаму тонування, тому легко допоможемо Вам вибрати найкращий варіант, який оптимально підійде до архітектурного стилю Вашого будинку.

Тоновані склопакети –  максимум краси!

Склопакети з кольоровим склом (тоновані склопакети)

Склопакети з тонованим склом від Plamet набувають великої популярності.

Ми можемо створювати різні варіації таких склопакетів, як однокамерні так і двокамерні. У більшості випадків достатньо одного тонованого скла в склопакеті, та буває і декілька, в залежності від бажання клієнта.

Такий формат дозволяє вирішити задачі захисту та декоративного засклення так би мовити 2в1.

Найчастіше склопакети з тонованим склом замовляють

 1. Для облаштування перегородокв офісних приміщеннях;
 2. При заскленні житлових об’єктів та приватних будинківв;
 3. Засклення сучасних торгових центрів;
 4. Готелі та ресторанів.

Тоноване скло – актуальне рішення не лише для автомобілів, так як з їхньою допомогою можна забезпечити:

 • Природнє затемнення приміщення. Якщо порівнювати зі звичайними склопакетами, то тоновані склопакети помітно зменшують процент проникнення світла в середину приміщення;
 • Реалізація захисту від сторонніх очей. Нерідко такі склопакети вибирають банки, медичні установи. Приватність створюється без додаткових аксесуарів (штор, жалюзі і тд.);
 • Оформлення об’єкту в повній відповідності з наявним архітектурним проектом і дизайнерською задумкою.

Так, вартість таких склопакетів значно вища за звичайні, але воно того варте, якщо Вам треба якісно затемнити приміщення, і реалізувати свої сміливі ідеї щодо дизайну.

Вибирайте, те що підходить Вам, а ми допоможемо в реалізації, запропонував адекватну вартість та відмінну якість.

Декоративні склопакети

Декоративні склопакетиВ структуру декоративних склопакетів  вбудовані  шпроси, які створюють візуальний ефект розділення скла на окремі секції.

Ці шпроси можна розмістити по склопакету таким чином, щоб створити оригінальний візерунок або вітражний орнамент, щоб створити ексклюзивну конструкцію.

Головна перевага декоративних склопакетів – різноманітність форм.

Декоративні склопакети: навіщо та як?

Декоративні елементи – це справжнє спасіння від одноманітності, так як вони допомагають зробити вікно унікальним, та придають їй індивідуальності. Практика показує, що такі елементи чудово виглядають на всіх площинах засклення, вони відмінно підходять як для жилих , так і для комерційних будівель.

ТОП переваг декоративних склопакетів

В декоративний може перетворитися абсолютно любий склопакет за допомогою декоративних накладок. Така трансформація у виконанні досвідчених майстрів дає ряд  переваг:

 • Не втрачається пропускна здатність вікна;
 • Можна підкреслити індивідуальний стиль засклення, зробити вікно ексклюзивним. Є можливість придати ефекту старовини, чим активно користуються ресторани та готелі;
 • Виконання декоративних елементів у різній кольоровій гамі;
 • Відмінна стійкість до температурних коливань;

Ми з радістю відповімо на любі Ваші запитання і надамо пропозиції, стильні по реалізації і доступні по вартості, від яких не можливо відмовитись.

Переваги купівлі склопакетів від компанії  Plamet

 • Власне виробництво склопакетів.

Ми – безпосередньо виробники. Тому ми пропонуємо вигідну вартість. .

Власне високотехнологічне обладнання – це ще й можливість виготовлення склопакетів нестандартних розмірів і по особливим запитам клієнтів.

 • Гарантія 1 рік

Але практичне застосування та експлуатація склопакетів перевищує 20 років служби.

 • Готова продукція 100% відповідає усім нормам ДСТУ

Прямо зараз Ви можете уточнити вартість та оформити замовлення любим зручним для Вас способом і отримати безкоштовну професійну консультацію. Дозвольте собі по-справжньому достойні вікна, через які приємно дивитись вперед і планувати майбутнє.

Замовити дзвінок
Надішліть заявку прямо зараз, щоб розрахувати вартість для Вас

  Передзвоніть
  мені