Підвіконня

Підвіконня поєднує у собі дві функції: естетику та захист. Він прикрашає віконну конструкцію в середині приміщення, та захищає монтажний шов. Підвіконня виготовляються з різних матеріалів, та мають широкі дизайнерські можливості.

На сьогоднішній день багато хто вибирає пластикове підвіконня по таким причинам:

 • Великий вибір кольорів та фактур;
 • Можливість підігнати під конкретний розмір віконного пройому;
 • Низький показник теплопровідності;
 • Довготривалий термін експлуатації;
 • Не вбирають сторонні запахи;
 • Гарний зовнішній вигляд.

Асортимент пластикових підвіконь компанії Plamet

Підвіконня Open Teck

Український підвіконник OpenTeck виготовляється з врахуванням всих стандартів якості, як і віконні профілі. Дана продукція користується великим попитом, оскільки цінова політика виробника дозволяє утримувати мінімальну націнку на товари, що впиває на кінцеву його вартість.

Підвіконня бренда OpenTeck – це бюджетний сигмент. Основна його перевага це його вартість, а недолік – це ширшава поверхня, в пори його забивається бруд.

Підвіконня Sauberg

Підвіконня Sauberg від українського виробника. Виготовляють матові та глянцеві підвіконня, які відносяться до низькоцінового сегменту ринку. Характерна особливість підвіконня Sauberg – скруглена форма капіноса. Ця модель є покращеною версією підвіконня OpenTeck, та мають більш жорсткі ребра жорсткості і якісніше покриття.

Підвіконня Plastolit

Підвіконня Plastolit виготовляється в Україні за німецьких технологіями. Вони дуже схожі на підвіконня Sauberg, власне це одне й  теж саме виробництво, але головна відмінність  – це те що підвіконня Plastolit має потовщену основу, що дає можливість витримувати більші навантаження. Також вони покриваються спеціальною плівкою Elesgo, що захищає від подряпин, та збільшує термін служби підвіконня, що дозволяє їх встановлювати на балкони. Значно розширена кольорова гамма, яка має матові та глянцеві підвіконня різних кольорів (білий, мармур, горіх, венге, бежевий мармур, золотий дуб…).

Підвіконня Danke Standard

Пластикові підвіконня Danke Standart поєднують високу якість, надійність та невисоку вартість. Підвіконня являють собою не дорогий аналог моделі преміального сегменту.

Головна особливість підвіконня DankeStandart це глянцева поверхня. Підвіконня DankeStandart  покриті плівкою Elesgo яка стійка до подряпин. Переваги підвіконня DankeStandart :

 • Довгий термін експлуатації;
 • Стійкість до вологи та сонячних променів;
 • Міцність, за рахунок унікальної конструкції ребер жорсткості

Підвіконня Danke

Підвіконня Danke поєднують естетичність і високу якість виготовлення. Це підвіконня преміум класу. Підвіконня має акрилове покриття Elesgo – екологічно чистий матеріал, що відрізняється високим рівнем міцності. Підвіконня Danke екологічні, дуже міцні, стійкі до ультрафіолету, вологи, перепадам температури, гарячого.  Не звична лінійка кольорових відтінків від класики до імітації мармуру, дерева. Єдине підвіконня українського ринку на яке завод виробник дає гарантію 10 років.

Замовити дзвінок
Надішліть заявку прямо зараз, щоб розрахувати вартість для Вас

  Передзвоніть
  мені