Фурнітура для вікон

Фурнітура віконна Plamet

Одним з ключових елементів при виготовленні металопластикових вікон вважається – фурнітура. При виборі вікон їй треба приділяти багато уваги, на рівні з профілем та склопакетом. Фурнітура на пряму впливає на функціональність усієї конструкції, легкість відкривання, щільність прилягання, герметичність. Від неї залежить термін служби вікна.

При виборі фурнітури варто звертати увагу на такі критерії:

 • Дана продукція має відповідати міжнародним стандартам до такого виду виробів;
 • Матеріалом з якого виготовленні елементи має бути метал, за виключенням декору.
 • Фурнітура має бути з підвищеною зносостійкістю, здатна витримати велику кількість повторів та циклів;
 • Наявність додаткового захисту від корозії та впливу зовнішнього середовища.

П’ять  головних особливостей фурнітури

Виділимо п’ять параметрів, які вигідно відрізняють фурнітуру Axor і Maco від конкурентної продукції:

 1. Термін служби – до 15 років. Це гарантія виробника. На справді ж, якщо опиратись на досвід, можна сміливо сказати, що фурнітура здатна прослужити до 30 років в режимі інтенсивного використання. Доказами служать тестування, які провели співробітники «IFT Rosenheim» (Міжнародний інститут сертифікації);
 2. Ідеальна захищеність від корозійних процесів. Віконна фурнітура Axor і Maco мають п’ятий клас захисту від корозії, що є гарантом довговічної і надійної роботи;
 3. Протизлам. Додаткові елементи, якими можна укомплектувати фурнітуру для вікна, або вікного блоку балкону, матимуть надійний ступінь захисту від небажаних гостей. В залежності від класу безпеки використовують різні елементи, наприклад грибковидні цапфи, відповідні планки, ручку проти зламу;
 4. Плавний хід. Завдяки якісні фурнітурі, та правильній установці, відкриття та закриття вікна перетвориться на легке та приємне заняття.

Пропонуємо більш детально ознайомитися з технічними характеристиками фурнітури «Axor» и «Maco»

Віконна фурнітура Axor

Фурнітура віконна Axor

Фурнітура Axor Komfort Line K-3 від компанії Axor Industry

Один із надійних механізмів українського виробника за доступною ціною, вважаються фурнітура від компанії виробника фурнитури Axor Industry. Не дивлячись, що цей сегмент відноситься до бюджетного, її часто можна зустріти на багатьох  металопластикових виробах. Продукція повною мірою відповідає європейським стандартам, має всі необхідні сертифікати, що підтверджують якість продукцїі.

Центральний офіс та виробництво знаходяться у м. Дніпро, які почали свою діяльність у 2010 році.

По результатам численних випробувань було з’ясовано, что фурнітура може витримувати до 25 тисяч циклів відкривань, тобто розрахована на 15 років постійного використання. Крім високих практичних можливостей і функціональності, дана фурнітура відрізняється ще й доступною вартістю.

Основні переваги Axor KOMFORT LINE K-3

 • Відсутність шуму при використанні;
 • Максимальна гарантія до 10 років;
 • Можливість протизламної комплектації;
 • Поворотно-відкидні, поворотні, штульпові, фрамужні конструкції;
 • Плавне відкривання та закривання;
 • Максимально щільний прижим стулки;
 • Посилена петельна група витримує до 130 кг.

Переваг на справді більше, з ними кожен ознайомиться безпосередньо при використанні. Вся фурнітура розробляється тільки з врахуванням потреб людини, а також європейських стандартів. Вона має відносно зручний і простий механізм монтажу.

Вирираючи українського виробника, Ви отримуєте не лише якісну фурнітуру, а і підтримуєте вітчизняного виробника, який виробляє фурнітуру європейської якості.

Віконна фурнітура  Maco

Фурнітура віконна Maco

Фурнітура МАСО — це компанія, яка виготовляє фурнітуру в Австрії. Компанія стала однією з перших у Європі, хто отримав високе визнання, а також сертифікат якості DIN ISO 9001. Великий попит забезпечується такими показниками, як сучасні технічні рішення при виробництві, висока якість виготовлення та стильне оформлення. Фурнітура  від компанії MACO може використовуватись майже у всіх типах металопластикових виробів.

Пропонуємо звернути увагу на модельний ряд MACO MULTI-MATIC. На сьогодні вони вважаються покращеною версією фурнітури серед тих які випускались раніше.

Щоб створити поворотно-відкидну, а також класичну поворотну фурнітуру, виробники MACO в особі досвідчених конструкторів та дизайнерів впровадили ряд інноваційних рішень.

Кожна деталь продумана до найменших деталей, враховані всі побажання сучасних користувачів.

Якісна фурнітура активно використовується при монтажі любих вікон, гарантує повну безпеку, захист і функціональність. Вона міцна, стійка перед впливом негативних умов зовнішнього середовища. При її створенні виробники враховують всі правила та вимоги європейських стандартів, пропонуючи лише якісну, довговічну та багатофункціональну продукцію.

При виборі віконних конструкцій з такою фурнітурою, можна бути впевненим, що вироби прослужать довго і збережуть привабливий зовнішній вигляд.

Також Plamet пропонує дверну фурнітуру.

Замовити дзвінок
Надішліть заявку прямо зараз, щоб розрахувати вартість для Вас

  Передзвоніть
  мені