Вікна Kommerling і Rehau: які краще вибрати?

14.10.2022
Rehau vs Kommerling

Що краще вибрати – вікна Rehau або Kommerling? На це питання складно дати однозначну відповідь. Обидві компанії випускають продукцію гідної німецької якості. При виборі конструкцій потрібно відштовхуватися від особливостей їх застосування і фінансових можливостей.

Профілі Kommerling і Rehau

Не варто вибирати найдорожчі моделі, коли  в майбутньому не буде великих навантажень на конструкції. Ключовим критерієм, на який завжди звертають увагу при виборі вікон, є їх міцність. Від цього залежить термін служби і здатність протистояти руйнівному впливу факторів навколишнього середовища.

 Ключовіпараметри для порівняння віконних х конструкцій

  • якість металопластикового профілю;
  • кількість повітряних камер;
  • кількість пломб;
  •  особливості армування хелементів;
  • глибина віконних блоків;
  • товщина склопакетів.

Давайте розглянемо ці віконні характеристики більш детально.

Вікна Rehau

Товщина виробів

Відомі німецьківиробники випускають вікна достатньої товщини, які забезпечують відмінні герметичні і звукоізоляційні властивості.  Конструкції Rehau мають перевагу  в плані товщини, але вона незначна.

Товщина вікон Commerling становить 2,8 міліметра, а товщина конструкцій Rehau – 3 мм. З цих даних можна зробити висновок, що невелика різниця в  даних товщини профілю не робить істотного впливу на експлуатаційні властивості виробів.

Кількість повітряних камер

Висока герметичність вікон сприяє кращому збереженню тепла і поліпшенню теплоізоляційних властивостей. Марки Rehau і Kommerling  випускаютьконструкції з різною кількістю повітряних камер, починаючи від трьох.

Компанії Kommerling і Rehau випускають вікна з відмінними показниками герметичності.  Середній ціновий сегмент – це моделі з 4 повітряними камерами, а верхня – модифікації з 5-6 камерами.

Кількість печаток

У роботі пластикових вікон чільне місце займають ущільнювачі, які сприяють поліпшенню герметичності конструкцій, а також посиленню функцій звукоізоляції та теплозбереження. Зазвичай пластикові вікна європейської якості мають 2-3 ущільнювальних елемента.  Бюджетні моделі оснащуються подвійним контуром герметизації, а більш дорогі – потрійними.

Чим вище якість ущільнювачів, тим краще захист від негативного впливу вологи демонструють вироби. Якісні ущільнювальні елементи допомагають підтримувати постійну  температуру в приміщеннях.

Вікна Kommerling і Rehau оснащені якісною гумою, яка відрізняється високою міцністю і тривалим терміном служби. Використання гуми бездоганної німецької якості додає конструкціям практичності.

Длятеслі для нього і Kommerlingа характерні приблизно рівні показники за терміном служби.   Ефективність ущільнювача залежить відвластивостей гуми. Вікна Rehau лідирують в цьому напрямку, але конструкції Kommerling не сильно їм поступаються.

Армуючі елементи

Привиготовленні віконних конструкцій дляфірми Kommerling і Rehau використовують металевийвкладиш  для  зміцнення пластикового профілю. Зазвичай їх виготовляють з алюмінієвого сплаву.  Вони встановлюються у внутрішній частині центральної, самої габаритної, камери.

Вікна Rehau випускаються з декількома видами армування – у вигляді літери Г, трубки, що має форму прямокутника і т.д. Пластиковий армуючий профіль Kommerling має армування спеціальним металевим прутом у вигляді літери П.

Вікна Rehau і Kommerling  оснащені якісними армуючими елементами. При установці вікон важливо враховувати, які навантаження може витримати конструкція.

Глибина віконних блоків

Серед багатого асортименту  віконних конструкцій марок Kommerling і Rehau представлені моделі з різними показниками глибини віконних блоків. Вони варіюються від 6 до 13 см. Для квартир  багатоповерхівок, офісів і котеджів оптимальна глибина становить близько 7 см.

При порівнянні вікон завжди варто звертати увагу на їх довговічність. Термін служби вікон залежить від особливостей їх використання. При правильному догляді за конструкціями термін їх служби продовжується. Середній термін служби якісних пластикових   вікон становить 50-65 років.

Одним з показників, на який обов’язково потрібно звертати увагу при покупці вікон, є ціна. Давайте подивимося, які вікна дорожчі – Kommerling ічи Rehau.  Однією з найдорожчих моделей Rehau є Geneo, при виготовленні якої використовуються нові технології.  Вікна Rehau коштують дорожче, але  вікна Kommerling  демонструють відмінну продуктивність в більш доступній ціновій категорії.

Читайте також: Порівняння вікон WDS та Steko – це корисна інформація при виборі вікон.

Вікна Kommerling

Відгуки покупців про вікна «Kommerling»  і «Rehau»

Відгуки про вікна Rehau і Kommerling  позитивні. Покупці відзначають гідну якість ламінованих профілів, високу ефективність збереження тепла і відмінні звукоізоляційні властивості виробів.

Іноді зустрічаються і негативні відгуки про використання віконних конструкцій цих марок, але найчастіше вони пов’язані з неправильною збіркою, непрофесійним монтажем або використанням   неякісної фурнітури.

При виборі вікон важливо орієнтуватися на кліматичні умови і особливості приміщень. Не можна однозначно сказати, який з німецьких брендів краще – Rehau або Kommerling.  У кожного є свої переваги. Важливо вибрати конструкцію, яка враховує умови експлуатації і доступність.

Наша порада – вибирайте те, що вам більше підходить!

Передзвоніть
мені