Які бувають проблеми із пластиковими вікнами?

27.01.2020
Які бувають проблеми із пластиковими вікнами?

Сучасні пластикові вікна приносять в будинок комфорт і затишок завдяки тому, що мають масу різних переваг. Але за відсутності належного догляду їх у багатьох виникають із нею проблеми. Що ж це за труднощі і як їх можна вирішити чи запобігти?

Запотівання вікон

Як правило запотівання вікон це не проблема вікон як таких, а скоріше утруднення у роботі витяжної системи, і вирішити їх можна досить просто – забезпечивши своєчасну вентиляцію приміщення (провітрювання, встановлення вентиляційних клапанів на вікна).

Скрип фурнітури

При проведенні будівельних робіт, у тому числі при установці вікон, найчастіше трапляється попадання будівельного сміття, наприклад штукатурки, на фурнітурний паз. Саме тому при повороті ручки на вікні фурнітура може почати скрипіти і заїдати.

Щоб запобігти появі цієї проблеми, необхідно при проведенні будь-яких будівельних робіт проклеїти отвір між стулкою та рамою будь-якої широкої клейкої стрічки, наприклад, малярним скотчем.

Поганий притиск стулки до віконної рами

Вікна ПВХ мають спеціальний гумовий ущільнювач, який згодом починає втрачати свою еластичність. Все це так чи інакше призводить до поганого притиску стулки до віконної рами і в результаті в холодну пору року відбувається досить сильне продування через щілини, що утворилися.

Щоб вирішити цю проблему, треба замінити ущільнювач на новий, а для того, щоб запобігти її появі надалі необхідно регулярно (хоча б 1 раз на рік) ретельно змащувати ущільнювач спеціальним силіконовим мастилом.

Усі запірні елементи повинні обов’язково проходити щороку спеціальний техогляд. А всі рухомі частини фурнітури слід змащувати дуже густим мастилом, наприклад, літолом. Для мастила не рекомендується використовувати машинне масло, тому що воно досить рідке і дуже швидко стікає.

Чи є питання чи виникли труднощі з використанням вікон?

Телефонуйте за номером 067 50 000 51!

Фахівці українсько-польської корпорації “Plamet” обов’язково проінформують Вас, а також допоможуть усунути всі неполадки, пов’язані з віконними та дверними конструкціями!

Передзвоніть
мені