Як вибрати пластикові вікна на балкон?

03.12.2020

Балкон може стати справжньою «фазендою», місцем відпочинку в будь-який час року, якщо відповідально підійти до його облаштування і поставити «правильні» вікна. Компанія «Plamet» пропонує комплексне вирішення цього питання «під ключ», а також ми раді надати інформаційну підтримку, відповівши на питання про те, які існують можливості скління і як вибрати склопакет на балкон.

Основні нюанси вибору вікон для балкона

Для початку слід виявити причину, чому ви вирішили замінити вікна, так як від цього залежить подальший алгоритм дій:

 1. Зміна дизайну.
 2. Збільшення вільного простору приміщення.
 3. Скорочення теплових втрат.
 4. Шумоізоляція.

Концептуальні моменти, щоб зробити кімнату більш просторою і затишною.

Польсько-українська компанія «Пламет» пропонує різні варіанти скління балконних конструкцій, відштовхуючись від бажань і можливостей замовника:

 • Профіль ПВХ.
 • Безрамні рішення для тих, хто не визнає обмежень.
 • Розсувні.
 • Алюмінієві.

Вибираючи профільні системи , варто враховувати безліч факторів, характеристики по звуко-, теплоізоляції та енергозбереження.

вікна на балкон

Які вікна вибрати для балкона: розбираємо варіанти

Вирішивши замовити скління, можна перетворити спочатку малофункціонального частина квартири в підсобне або житлове приміщення, розширити можливості його експлуатації. Фахівці компанії «Пламет» допомагають нашим замовникам вибирати коректний вид скління з урахуванням призначення балкона / лоджії, з огляду на всі аспекти (технічні, фінансові, естетичні).

У «Plamet» можна вибрати пластикове вікно з балконними дверима і без неї на будь-який смак і бюджет:

 1. Рішення зі звичайним склом. Це однокамерні склопакети з відмінними енергозберігаючими якостями у вигляді системи двох стекол, паралельних один до одного.
 2. Мультифункціональний профіль, який став хітом продажів. Такі вікна роблять життя набагато тихіше, тепліше взимку, прохолодніше влітку, естетичніше. Це двокамерні склопакети, на 100% підходящі для будь-якого приміщення!
 3. Варіанти з кольоровими скельцями, здатні вирішувати одночасно декоративні і захисні завдання.
 4. Енергозберігаючі моделі для самих практичних господарів. У них використовуються скла з особливим запатентованим напиленням. На поверхню наносять оксиди металів найтоншим шаром, щоб підвищувати властивості теплоізоляції.
 5. Пластикові вікна зі склом триплекс. Вони для тих клієнтів, у яких в пріоритеті екологічність, безпеку і чистота круглий рік.
 6. Ексклюзівние декоративні пакети за індивідуальними ескізами як порятунок від нудної однотипності.

Якщо ви сумніваєтеся, який варіант відкривання вибрати, ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію

Вибираємо тип відкривання

Раніше балконний скління передбачало глухе виконання, щоб гарантувати відмінний потік світла і економію коштів, але все частіше наші замовники хочуть мати стулки. Ми можемо запропонувати різні системи в варіативної конструктивному розмаїтті:

 • Відкидна конструкція із закріпленою нижньої горизонталлю і відкидається в приміщення верхньою частиною на необмежений кут. Безпека і зручність провітрювання гарантовані.
 • Поворотно-відкидний тип. Вони вдало поєднують в собі плюси орної і відкидний конструкції, мають кілька режимів відкривання.
 • Розсувна – тільки для холодного скління.
 • Фрамуга – можна відкривати тільки верхню частину стулки. Ідеальний варіант в панорамному склінні для безпеки провітрювання.

Також ми завжди готові втілити в життя самі нестандартні та креативні ідеї клієнтів, бездоганно виконавши інші варіанти конструкції стулок:

 1. Складено.
 2. Підвісні.
 3. Поворотні по осі (горизонталь або вертикаль).
 4. Рішення з відкриванням назовні.

На пластикові вікна на балкон ціна завжди формується індивідуально в рамках кожного окремо взятого проекту. Ми завжди враховуємо фінансові можливості замовника, пропонуючи йому набір варіантів, здатних задовольнити його за всіма параметрами, щоб ви могли купити оптимальні склопакети, які задовольнять вас на 100%. Вас порадують:

 • Умови співпраці.
 • Клієнтоорієнтований сервіс.
 • Надання пакету гарантій.
 • Комплексний підхід «під ключ»!
Передзвоніть
мені