Як формується вартість пластикових вікон від виробника Пламет?

03.11.2020
Як формується вартість пластикових вікон від виробника Пламет?

У чому секрет успіху компанії Пламет? Він дуже простий: цінова політика така ж прозора, як наші склопакети, і це принципова позиція, тому прийнято рішення – написати цілу статтю, яка наочно продемонструє, як формується на пластикові вікна ціна. У кожної віконної компанії є свої особливості роботи, але завжди враховується цілий комплекс чинників. Давайте дізнаємося, що це за складові і розглянемо їх на конкретних прикладах.

Проста математика: ціна вікна по пунктах

Звичайно, є кілька основних пунктів, з яких формується загальна сума. Це настільки очевидні моменти, що їх ми враховуємо ще до точної калькуляції (у нас є зручний калькулятор для розрахунку вартості, і він представлений тут). На підсумковий цінник готової конструкції впливають такі чинники:

 1. Загальна площа скління. Логічно, що, чим більше габарити, тим вище сума.
 2. Наскільки преміальна лінійка профілю.
 3. Кількість камер в склопакеті.
 4. Доставка і її рівень складності, так як враховується адреса місця призначення, а також нюанси об’єкта, такі як поверх, наявність ліфта і інші аспекти.
 5. Форма віконної конструкції, так як нестандартні креативні форми завжди коштують дорожче через складність виробництва.
 6. Число стулок, так як для них потрібно більше матеріалів, фурнітури.
 7. Набір додаткових опцій і послуг від Plamet!

Це ТОП-7 базових елементів «анатомії» ціни, саме від них залежить те, за скільки ви зможете купити склопакет. Однак, ми переконані, що для кращого розуміння слід познайомитися з усіма елементами, що входять в поняття «комплектація під ключ від Пламет»!

Основні елементи вікна і їх вартість

У всіх виробів ПВХ є набір базових елементів. Це своєрідний конструктор:

 • Сам профіль. Його частка в загальній вартості становить близько 40%, що можна назвати «левовою часткою»! Це логічно, тому що від його якості залежить дуже багато чого: міцність конструкції, зносостійкість, шумо- і теплоізоляція.
 • Той чи інший вид склопакета. Ще одна «левова частка», так на склопакет ціна – це ще близько 40% від загальної цифри.
 • Набір фурнітури. Приблизно 10% від вартості з урахуванням злагодженої роботи механізмів, функціональності і міцності матеріалів. Величезним плюсом виступає антикорозійний захист, що також впливає на розмір цінника.
 • Ущільнювачі. Як правило, такі деталі не мають колосального впливу на загальну ціну блоку.
 • Підвіконня. Тут все дуже індивідуально, так як вартість буде розраховуватися фахівцями Plamet з урахуванням персональних особливостей окремо взятого отвору, типу матеріалу, довжини і ширини.
 • Козирки з відливами за запитом клієнта.
 • Якщо того вимагає ситуація – укоси, так як їх не обов’язково за технологією робити відразу, коли ви вирішили замовити пластикове вікно.

У кожного пункту в цьому списку є свій набір характеристик. Якісь – обов’язкові, якісь – не дуже. Вони можуть забезпечувати функціональність, рівень комфорту, обумовлюючи ціну віконного блоку цілком.

Додаткові ціноутворюючі фактори

Є ще ряд додаткових факторів, здатних вплинути на підсумковий бюджет:

 1. Бережна доставка.
 2. Монтажні послуги від професійної бригади (це принципово, так як неякісна робота здатна «угробити» навіть саме преміальне вікно).
 3. Надання пакету гарантій.

Ми як порядна компанія закладаємо ці параметри в загальну вартість вікна, щоб у покупця були всі гарантії і впевненість в тому, що не потрібно буде переплачувати за якісь послуги, при цьому вартість пластикового вікна залишається демократичною, однією з найбільш вигідних в регіоні! Нагадуємо, що ви можете розрахувати вартість майбутнього вікна, використавши наш калькулятор. Це абсолютно безкоштовно!

Передзвоніть
мені