Французькі вікна в будинку і квартирі: функціональне і естетичне рішення

26.10.2022
Французькі вікна: функціональне і естетичне рішення

Французькі вікна в будинку являють собою світлопрозорі конструкції,основа яких межує з підлогою. У них гармонійно поєднуються функції вікон і дверей. Від панорамних конструкцій їх відрізняє наявність дверей.

Які нюанси слід враховувати при установці французьких вікон?

Оцінити, як виглядають французькі вікна в приватному будинку або квартирі, можна по фотографіям, представленим в інтернеті. Після цього ви зможете вибрати найбільш оптимальний варіант для свого житла.

Щоб замовити віконні конструкції, потрібно звертатися тільки в надійні компанії, які рекомендовані клієнтами. Досвідчені майстри Plamet безкоштовно консультують клієнтів по установці пластикових французьких вікон і професійно виконують їх установку.

Вікна в будинок

За своєю структурою французькі металопластикові вікна в будинку бувають різних типів:

  • з розсувними заслінками, які рухаються в сторону;
  • зі щетинистими заслінками, які відкриваються назовні або зсередини.

Рама може оснащуватися спеціальною перемичкоючи ні. Якщо перемички немає (impost), то такаконструкція називається стулфою.  Наявність перемички надає конструкції велику міцність і стійкість. Завдяки їй стулки можуть вільно відкриватися і режим вентиляції вікон легко встановлюється.

Повною мірою реалізувати задум французьких вікон можна, затуливши французькі вікна, позбавлені самозванця. Вони дозволяють в повній мірі насолодитися вуличними пейзажами.  Відмінною особливістю французьких вікон є велика висота.

Французькі вікна в приватному будинку, квартирі мають різну ширину. Гармонійно виглядають як широкі, так і вузькі споруди. Зазвичай вікно в цьому стилі займає не менше 2/3 стіни.

Вікна в квартиру

Вікна вквартирі  доречно встановлювати на перших поверхах будівель в приміщеннях з виходом на балкон або лоджію. У заміських будинках конструкції такого типу виконують функції дверей, через які мешканці будинку виходять на терасу або в зимовий сад.

Варіанти французьких вікон: вибираємо найбільш підходящі

Французькі вікна у квартирі

Якщо французькі вікна в квартирі встановлені на другому і більш високому поверхах, то вони оснащуються спеціальним парканом в районі отвору перед дверима зовні. Такі споруди називають французьким балконом.

Залежно від особливостей будови розрізняють суцільні і секційні вікна.  Такіконструкції повинні оснащуватися якісною фурнітурою, що витримує значні механічні навантаження, в тому числі і масою скла товщиною 0,6-0,8 см.

Віконні системи

Віконні системи секційного типу відрізняються кращими показниками міцності і жорсткості. При цьому кількість заслінок може варіюватися до 7 штук. Це пов’язано з нюансами фіксації бігунів, які служать для їх переміщення.

Існують вікна французького порталового типу, які відкривають одну або кілька заслінок, що виконуютьфункції і дверідо неї.  Найчастіше такі віконні системи мають великі розміри. Їх використовують для облаштування виходу з будинку або балкона.

Французькі вікна в приватному будинку у вигляді гармошки дозволяють відкривати стулки у вигляді сильфонів гармонії. Конструкції такого типу широко затребувані в просторих приміщеннях.

Французькі вікна в будинку

Французькі навісні вікна добре вписуються в невеликі приміщення. Ці конструкції відкриваються за допомогою ручки.

Паралельно-розсувні французькі вікна мають стулки, які рухаються уздовж рами. Для відкриття дверей і фіксації їх в певному положенні використовуються спеціальні клапани і шпинделі.

Секрет популярності французьких вікон

З приводууявлень про французьких вікнах в будинку в основному позитивні. За допомогою таких конструкцій можна естетично і функціонально облаштувати житло.  Багато успішно реалізують яскраві і креативні ідеї, встановлюючи французькі вікна на кухні, на лоджії або балконі.

Позитивні відгуки про французьких металопластикових вікнах в квартирі або приватному будинку надихають все більшу кількість людей встановлювати подібні конструкції в своїх будинках. Фото французьких вікон в квартирі, приватному будинку або котеджі завжди виходять дуже ефектними і вражаючими.

Французькі вікна воістину прикрашають інтер’єри різних стилів  і дозволяють милуватися природними і міськими пейзажами без обмежень!

Передзвоніть
мені