Енергоефективні панорамні вікна: стильний і практичний варіант для скління приміщень

21.11.2022
Енергоефективні панорамні вікна: стильний і практичний варіант для скління приміщень

Енергоефективні панорамні вікна – це вид скління з повною або частковою заміною стіни на велике вікно з відмінним тепломіззахисними властивостями. Такі вікна завжди виглядають ефектно і благородно.

У чому секрет популярності панорамних вікон

Панорамні конструкції допомагають створити неповторну атмосферу в приміщенні з особливим відчуттям простору. З них приємно милуватися навколишніми міськими і природними ландшафтами. Приміщення з таким склінням візуально розширюється і добре висвітлюється.  Панорамні двері в приватному будинку зазвичай виглядають не менш ефектно, ніж вікна.

Компанія Plamet успішно встановлює енергоефективні вікна і  двері в квартирах і приватних будинках з урахуванням всіх побажань клієнтів. Панорамне скління часто використовується при облаштуванні різних приміщень заміських будинків – веранд, терас або зимових садів. Вікна такого типу часто встановлюються на верхніх ярусах конструкцій.

Ключові особливості настройки і установки панорамних вікон

Енергоефективні панорамні вікна зазвичай виготовляються з металопластику або «утепленого» алюмінію.  Пластикові конструкції користуються більшою популярністю, ніж алюмінієві, так як дуже довговічні і більш рентабельні.

На практиці зазвичай встановлюються енергоефективні панорамні вікна  з декількома камерами  і різною товщиною скла. Замовники зазвичай вибирають конструкції для свого житла виходячи з особистих побажань і потреб щодо шумоізоляції та теплозберігаючих властивостей конструкцій. Якщо мова йде про алюмінієвих енергоефективних профілях, то зазвичай вибирають вікна зі спеціальною ізоляцією, яка добре зберігає тепло.

Енергоефективні панорамні вікна

При установці панорамних вікон потрібно приділити особливу увагу опалу конструкцій. Для цих цілей часто встановлюють конвектори або спеціальні обігрівачі. На сучасному ринку  представлені  панорамні вікна з системою опалення, але необхідно враховувати, що такі профільні системи обійдуться на порядок дорожче.

Що потрібно враховувати при установці панорамних вікон

Панорамні вікна в багатоповерхівці або заміському будинку можуть нести додаткову небезпеку для малюків, тому в таких випадкахдоцільно встановлювати дитячі замки.

Для перших ярусів будівель відмінно підійдуть вікна з підвищеними ударостійкими функціями. Триплекс може додати конструкціям надійності та безпеки. Оптимальна товщина скла – не менше 0,6 см. При ширині віконної конструкції більше 2 м доречно встановлювати практичні підсилювачі.

Панорамне вікно на  кухні або вітальні завжди виглядає вишукано і оригінально, але перш ніж його встановити, потрібно врахувати такі нюанси:

  1. Найчастіше перед установкою подібних конструкцій потрібно узгодження  проекту в контролюючих організаціях, а зробити це при установці вікон в несучих стінах досить складно.
  2. У зимові місяці року тепловтрати вікон дуже високі, тому завжди потрібно подбати про їх додатковому обігріві.
  3. Бажано, щоб з вікон відкривався приємний вид на місцевий пейзаж, щоб він завжди радував мешканців будинку.
  4. Панорамні вікна вимагають особливого догляду (для їх миття зазвичай використовуються спеціальні щітки ).

Не бійтеся експериментувати – встановіть панорамні вікна, щоб створити унікальне середовище у вашому домі – і Plamet завжди допоможе вам у цьому!

Передзвоніть
мені