Дерево чи пластик?

27.01.2020
Дерево чи пластик?

У порівнянні з дерев’яними вікнами металопластикові вікна набули великої популярності за останні кілька років. Але і дерев’яних вікон ще багато можемо побачити в будинках. Що ж вибрати?

Якщо виробництво дерев’яних вікон якісне, процес виготовлення відбувається за тією ж схемою що і металопластикові. При виробництві також використовується фурнітура та склопакет, але основним матеріалом є дерево, а не пластик.

Які окна обрати з дерева чи пластика?

Але тут є 1 мінус це гігроскопічність дерев’яний профіль у вікні дуже сильно вбирає воду, в результаті чого в залежності від рівня вологості та температури, що впливає на дерево, воно може розбухнути або висохнуть. Щоб вікно не мало таких ефектів, дерево просочують спеціальними хімічними розчинами. Після таких дій дерев’яне вікно не стає натуральним і не шкідливим. А догляд за такими вікнами складніший і дорожчий.

Завдяки високій герметичності металопластикові вікна мають низьку ватість та високий рівень шумо- та теплоізоляції. З упевненістю можна сказати, що металопластикові вікна прибирають протяги в будинку та заощаджують ваші витрати при опаленні приміщення.

Висока герметичність всіх деталей конструкції створює максимальну шумоізоляцію. Всі види атмосферних впливів не впливають на металопластикові вікна, що робить їх довговічними. Металопластикове вікно має термін експлуатації щонайменше 20 років.

Поверхня металопластикового вікна не відшаровується, тому завжди має прекрасний вигляд. Металопластикові вікна не потребують повторного фарбування або лакування, також металопластикові вікна не вимагають утеплення на зимовий період.

Якщо ви вирішили замінити вікна у своєму будинку або квартирі, рекомендуємо вам встановити металопластикові вікна від «Plamet». Адже всі механізми наших металопластикових вікон виконані в умовах сучасного стилю та якості, а також не потребують спеціального догляду.

«Plamet» – корпорація Вашого комфорту!

Передзвоніть
мені