Що таке ламінування профілю?

27.01.2020
Що таке ламінування профілю

Ламінація вікон передбачає якісне склеювання віконного профілю та плівки для ламінування при температурі не менше 125-130 градусів за Цельсієм за допомогою спеціального клею. Ламінування пластикових вікон здійснюється строго на техобладнанні та окремо від основного виробництва цеху.

Переваги ламінованого профілю ПВХ:

  • не вигорить на сонці з часом;
  • не зіпсується під впливом дощів та снігопадів;
  • не потріскається на морозі та не розм’якшиться на сонці;
  • не чутливий до таких речовин як аміачна вода, аліфатичні спирти та розчини алкоголю.

Але слід пам’ятати, що при очищенні ламінованого ПВХ профілю не слід використовувати розчинники та їх суміші та лаки. А також уникати жорсткого тертя абразивними складами (наприклад, гіпсу та цементу, адже це може призвести до утворення дрібних подряпин на ламінації).

На Ваших ламінованих вікнах від українсько-польської корпорації “PLAMET” буде використано декоративну високоякісну ПВХ-плівку RENOLIT (Німеччина). Вона десятки років прикрашає профілі будь-яких конструкцій завдяки широкій палітрі кольорів та структур поверхні. Саме завдяки йому забезпечується поглинання до 95 відсотків ультрафіолетового проміння.

Зробіть свої вікна спеціальними за допомогою ламінації ПВХ профілю! Неповторні фасади, унікальна естетика та функціональність гарантовані!

Адже “PLAMET” – корпорація Вашого комфорту!

Передзвоніть
мені