Що таке енергозберігаючий склопакет?

27.01.2020
Що таке енергозберігаючий склопакет

Енергозберігаючим називають скло, на поверхню якого напилюється тонкий шар оксидів металів. Через те, що метал проводить тепло гірше, ніж скло, а значить воно відбивається назад у приміщення. Найпопулярніше для енергозберігаючих конструкцій – I-скло, що дозволяє значно підвищити рівень комфорту в приміщенні і значно знизити енерговитрати.

ВРАЖАЮЧИЙ ФАКТ: під час опалювального сезону тепло, що зберігається вікном стандартного розміру, оснащених i-склом еквівалентно 120 кг палива!

Конструкція має багато переваг перед стандартним склом:

  • Збереження тепла всередині приміщення за рахунок здатності відображати довгохвильові теплові промені.
  • Дозволяє заощадити на опаленні взимку та кондиціонуванні влітку.
  • Має набагато меншу вагу, ніж стандартний двокамерний склопакет, що знижує навантаження на фурнітуру та стулки вікна та банально продовжує життя профілю.
  • Перешкоджає вигорянню меблевої оббивки та шпалер, але за світлопропускною здатністю анітрохи не поступається звичайному склопакету.

Таким чином, енергозберігаючі склопакети – досить вигідне рішення, яке повністю себе окупає.

Для якісного скління квартири, будинку, офісу підійдуть енергозберігаючі склопакети від “PLAMET”! Адже ми реалізуємо лише сертифіковану продукцію, яка обов’язково підійде Вам як за якістю, так і за ціною! Ми пропонуємо найкращу вартість на енергозберігаючі склопакети, що належить до найдоступнішого вартісного діапазону. Звертайтесь, чекаємо на Вас!

Передзвоніть
мені