Калькулятор вікон
Параметри вікна
1 300
мм
1 300
мм
Отримати прорахунок

Калькулятор вікон онлайн

Скористайтеся віконним калькулятором і отримаєте розрахунок в самий найближчий час, оцінивши те, наскільки це зручно і сучасно!

Калькулятор для розрахунку вартості вікон: проста арифметика

Розрахунок пластикового вікна онлайн від Plamet створений для того, щоб:

 1. Спростити життя кожного потенційного клієнта.
 2. Заощадити час на з’ясування всіх нюансів.
 3. Виключити некомфортні для замовника ситуації, коли він оформляє замовлення на велику суму, ніж може собі дозволити.

Калькулятор пластикових вікон – ідеальне рішення, щоб швидко і просто, в режимі онлайн, дізнатися приблизні цифри і зробити свої висновки, засновані на реальних цифрах, а не на припущеннях.

Особливості калькулятора вікон: як це працює?

Віконний калькулятор так само простий у використанні, як і стара добра машинка з кнопками. Ви можете визначити ціну на ту чи іншу конструкцію з урахуванням розмірів, комплектації і характеристик енергоефективності. Вас відділяє всього 2 інтуїтивно зрозумілих кроки, щоб розрахувати бюджет:

 • Виберіть цікаву для вас конструкцію і матеріали для виготовлення вікна.
 • Зробіть розрахунок розмірів і отримаєте автоматично нараховану вартість.

У кожного клієнта є свої запити, потреби і фінансові можливості. Наш практичний досвід показує, що 70% замовників стомлює з’ясування деталей і нюансів з менеджерами. Люлі абсолютно справедливо бажають мати всі необхідні вихідні дані, щоб потім на підставі своєї думки, а не тиску консультантів, замовити пластикові вікна онлайн.

Інструкція з використання калькулятора: просто, як 2х2

Українсько-польська компанія «Пламет» робить все, щоб зробити співпрацю максимально комфортним для обох сторін. Калькулятор – авторська розробка для фірмового сайту, в який внесені всі дані про матеріали, конструктивні особливості та інші відомості саме наших вікон. Тобто при підрахунку ви вже можете вибрати основні параметри, щоб розрахувати вартість пластикового вікна:

 1. Тип стулок вікон і їх кількість.
 2. Оптимальний спосіб відкривання. Зверніть увагу, що у віконних конструкцій з 2-3 стулками можна задати для кожної з них свій тип відкривання. Всі ці можливості також прописані в калькуляторі.
 3. Розміри рами вікна (у спальню, у кухню, у дитячу).
 4. Тип склопакета (є, як більш бюджетні рішення, так і преміальні варіанти).
 5. Цікавий колір профілю.

Також ви можете вказати супутню інформацію, яка допоможе зібрати «пазл» і отримати більш точну «картинку»:

 • Тип будинку і матеріал стін (цегла, Котелець, бетон, піно-і газоблок і так далі).
 • Додаткові вимоги щодо комплектації (вказівки по укосів, підвіконня, наявності москітної сітки) – все це також можна заздалегідь прорахувати, щоб виключити неприємні сюрпризи.
 • Чи потрібна монтаж професійною бригадою?

Щоб отримати на пластикові вікна (окрім розсувних) розрахунок ціни, залишається тільки заповнити невелику форму з контактними даними, і зовсім скоро у вас буде біс платний розрахунок з урахуванням всіх факторів.

Переваги калькулятора вікон від Plamet

Може здатися, що калькуляторами онлайн вже нікого не здивувати, але ми проробили колосальну роботу, щоб цей інструмент був прикладним і зручним:

 1. Стильний і впізнаваний дизайн у фірмових кольорах компанії Plamet! Він ненав’язливий і навіть трохи аскетичний, але в цьому його плюс, так як неможливо заплутатися в різноманітті елементів.
 2. Все зроблено так, щоб заощадити користувачеві час, а не заплутати його, тому при всій простоті і інтуїтивної зрозумілості при наведенні мишки на ті чи інші об’єкти є спливаючі підказки, що істотно полегшує експлуатацію калькулятора.
 3. Він на 100% безкоштовний.
 4. Ви отримуєте на підставі швидкого онлайн-розрахунку точні дані, які дозволяють коректно оцінювати свої бажання і можливості, знаходити альтернативу.
 5. Використання калькулятора нікого не зобов’язує ні до яких дій: ви не зобов’язані робити замовлення. Це просто інформатор!
Передзвоніть
мені