Bалконовий блок зі скляними дверима: гармонія довговічності та естетики

13.03.2023
Bалконовий блок зі скляними дверима

Практично всі квартири в багатоярусних будинках обладнані лоджіями або балконами, дляоблаштування яких  використовується балконний блок.  Він являє собою цілісну конструкцію, яка складається з дверей і вікна, кількість останніх варіюється від одного до декількох.

Види скління балконів

Bалконовий блок - скляні двері

За допомогою скління балкона можна захистити приміщення від несприятливих факторів навколишнього середовища  – снігу, вітру, дощу – а такожвідокремити  вітальню  від балкона.  Сьогодні великою популярністю користується панорамний балконний блок, за допомогою якого можна надати будь-якому приміщенню нотки ексклюзивності і новизни.

Якщо питання скління балкона або лоджії для вас актуальний, пропонуємо звернути увагу на послуги компанії Plamet. Вікна та двері на замовлення виготовляємо з практичного і міцного металевого пластику. Балконний блок зі скляними дверима може бути різних видів:

  1. Стандартний – включає в себе типове вікно і двері з обертовою системою відкривання. Зазвичай двері складається з двох частин – скляної та пластикової. У наш час клієнти часто вибирають скляні двері,  які повністю складаються зі скла. Рекомендується використовувати високоміцне скло з відмінними ударостійкими властивостями.
  2. Віконна конструкція поворотно-навісного типу в поєднанні з орними дверима. Часто  одна з закрилків вікна відкривається, а інша – ні.
  3. Балконна система, яка включає в себе два вікна, які розташовані симетрично по відношенню до дверей. Конструкції такого типу часто встановлюються в квартирах з довгими лоджіями і хрущовками.  Конструкціїможуть бути повністю глухими або відкритими, в залежності від особистих переваг клієнтів.

Радимо вибирати склопакет для балконних дверей тільки від перевірених виробників. При покупці дешевого аналога велика ймовірність швидкої втрати і  його початкових властивостей через  використання неякісного профілю і герметиків.

Особливості панорамного скління

У квадраті зоригінальними інтер’єрами все частіше використовується панорамний балконний блок, за допомогою якого  засклена всяповерхня конструкції. Скління такого типу часто використовується в темних приміщеннях з недоліком природного освітлення.

Балконний блок anoram зазвичай повністю займає отвір, починаючи від підлоги і закінчуючи стелею.  Така конструкція може бути різних видів:

  •  при розпашних дверях поєднується з великим глухим вікном;
  • розсувні – з наявністю рухомих елементів за допомогою практичної роликової системи.

Просклінні балконного блоку передбачається не тільки догляд за привабливим зовнішнім виглядом конструкції, але і детальне продумування функційтеплоакумулювання і звукопоглинання.  При виборі конструкції панорамного типу фахівці радять встановлювати енергозберігаючі склопакети  для кращого збереження тепла в приміщеннях.

Якщо ви хочете купити недорогий балконний блок зі скляними дверима, звертайтеся в компанію Plamet.  Ми практикуємо професійний монтаж функціональних та естетичних балконних конструкцій.

У нас ви можете вигідно замовити балконний блок зі скляними дверима. Ціна конструкції адекватна і оптимальна в Plamet, так як ми співпрацюємо безпосередньо з постачальниками якісних матеріалів.

Переваги балконних систем від Plamet

Перед установкоюконструкцій фахівець  нашої компанії проводить ретельні заміри, визначаючи габарити балконного агрегату.  Пропонована нами продукція має масу переваг:

  • відмінні теплозберігаючі властивості;
  • висока герметичність з хорошим захистом від вітру, дощу і забруднень;
  • тривалий термін служби – більше 60 років;
  • прозорі конструкції сприяють попаданню великої кількості сонячного світла в приміщення;
  • відмінні естетичні властивості, що відкриває широкі можливості для організаціїінтер’єрів різних стилів.

Монтаж скляної двері і балкогого блока

Формування ціни балконного вікна з ПВХ  залежить від декількох факторів – виробника, розмірів конструкції  і вартості послуг організації, якавиготовляє і встановлює системи.

Сумніваєтеся, чи краще вибрати печиво балконної системи? Звертайтеся до нас – ми допоможемо підібрати функціональний дизайн, який гармонійно доповнить ваш інтер’єр!

Передзвоніть
мені