Армуючий профіль – що це таке і навіщо він потрібен

27.01.2020
Армуючий профіль - що це таке і навіщо він потрібен

Армуючий профіль – важлива складових пластикового вікна, що впливає на міцність конструкції монтажу та термін її служби.

Армуючий профіль є скелетом вікна, що несе навантаження, знаходиться він усередині пластикового профілю. Тому виготовлений він із оцинкованої сталі для запобігання утворенню іржі, за спеціальною технологією.

Навіщо потрібен армуючий профіль?

Армування пластикового профілю надає жорсткості та міцності віконної конструкції, захист від руйнування, яка необхідна для правильної роботи віконних механізмів, утримання великої ваги вікна або дверей, протистояння вітровим навантаженням.

Вікно без армуючого профілю прослужить мало, адже через невеликий час ПВХ профіль почне провисати, порушиться геометрія конструкції, стулка вікна з шумоізоляцією не прилягатиме щільно до рами і в приміщенні з’являться протяги. Напевно, настане момент, коли Ви просто не зможете закрити вікно.

Посилене армування просто необхідне кольорових пластикових вікон і дверей, так як вони активно реагують на теплове випромінювання, збільшуючи діапазон температурного розширення в порівнянні з білими вікнами.

Багато віконних компаній не армують вікна зовсім. Це, звичайно, робить вікна або двері дешевшими, але різко знижує якість і довговічність виробу.

Українсько-польська корпорація “PLAMET” обов’язково використовує армуючий профіль, ніж 100% гарантує високу якість вікон та дверей! Адже “PLAMET” – корпорація Вашого комфорту!

Передзвоніть
мені