Алюмінієві розсувні вікна: ідеальне поєднання функціональності та практичності!

04.11.2022
Алюмінієві розсувні вікна: ідеальне поєднання функціональності та практичності

Алюмінієві розсувні вікна – відмінний варіант для скління офісів і  квартир, альтанок і заміських будинків. З їх допомогою вдається створити гармонійну атмосферу в приміщеннях без нагромадження простору. Вікна відкриваються елементом, що нагадує механізм шафи-купе, тому такі конструкції часто встановлюються на лоджіях і балконах.

Плюси алюмінієвих розсувних конструкцій

Алюмінієві розсувні конструкції встановлюються не тільки на балконах, але і у вигляді функціональної перегородки між різними зонами в квартирі або офісному  приміщенніі.

Переваги розсувних алюмінієвих вікон очевидні:

 1. Такі конструкції займають менше місця, ніж зазвичай. При відкритті стандартного навісного вікна воно може бути пошкоджено з необережності. Застосування алюмінієвих розсувних систем виключає подібні неприємності.
 2. Алюмінієві розсувні вікна легко відкривати навіть при наявності великих стулок. Завдяки високій функціональності конструкцій їх можна вільно відкривати навіть у вітряну погоду, не побоюючись, що стулки зачиняться і розхитаються.
 3. Алюмінієві розсувні конструкції характеризуються високою довговічністю – до 70-80 років. Вони не передбачають складного догляду. Потрібно просто регулярно очищати поверхню вікон від бруду і контролювати функціональність фурнітури.

З недоліків алюмінієвих розсувних вікон можна відзначити, що вони можуть мати недостатні теплоізоляційні властивості. Зазвичай перевірені виробники виключають такі труднощі, оскільки оснащують конструкції якісної ізоляційної складової.

Теплі та холодні алюмінієві розсувні вікна

Конструкція розсувних вікон може бути теплою або холодною. За допомогою теплих вікон вдається зберегти тепло в приміщеннях навіть в холодну пору року.

Холодні алюмінієві вікна виготовляються з профілю без утеплювача. Такі системи зазвичай використовуються там, де не потрібно зберігати тепло. Вони виготовлені з більш тонкого скла і оснащені меншою кількістю камер.

Теплі розсувні алюмінієві вікна використовуються в  приміщеннях різного призначення, в тому числі і житлових. Вони володіють відмінними теплоізоляційними властивостями завдяки поєднанню двох профілів в один.

Важливою перевагою алюмінієвих розсувних вікон є невелика вага, тому  їх можна сміливо використовувати для скління балконів старих будівель.

Купити алюмінієві розсувні вікна необхідних розмірів можна в компанії Plamet.  Фахівці компанії професійно виконують заміри конструкцій і встановлюють алюмінієві розсувні вікна з урахуванням всіх технологічних норм і стандартів.

Переваги використання алюмінієвихсистем x  ковзанняx

Переваги алюмінієвих розсувних вікон

Розсувні алюмінієві конструкції широко використовуються для скління житлових приміщень і офісних приміщень, балконів і терас з кількох причин:

 • Вікна не несуть великого навантаження на несучі стіни через свою малу вагу.
 • Висока стійкість конструкцій до механічних впливів і впливу несприятливих погодних факторів.
 • При наявності якісної фурнітури розсувні вікна рухаються по рамі плавно, без специфічних звуків.
 • Можливість замовити  конструкції різних відтінків кольору.
 • Наявність технологічних контурів для з’єднання заслінок, що створює хорошу перешкоду  від запотівання скла від води і вітру ззовні.
 • Висока стійкість до впливу вогню – алюміній не горить.

Розміри алюмінієвих розсувних систем варіюються. Ширина заслінок може досягати 4 м, а висота – 3,5 м.

Алюмінієві варіанти ковзання вікон

Монтаж алюмінієвих розсувних вікон

Конструкція алюмінієвих розсувних вікон відрізняється в різних варіантах систем. Розрізняють такі види вікон з алюмінію:

 • Розсувні конструкції з алюмінієвого профілю відкидного типу, які нагадують гармошку. Такі системи відмінно економлять простір. Їх стулки зручно і швидко складаються, як хутра на гармонії.
 • Конструкції підйомно-ковзного типу, які відносять до категорії теплих. Тепло утримується завдяки відмінним герметичним властивостям, а всі дії виконуються шляхом переміщення рукоятки і підйому заслінок з посадочних рейок.
 • Розсувні конструкції з алюмінію, які відкриваються і закриваються за допомогою автоматики.
 • Розсувні конструкції, які регулюються поворотом ручки для переміщення заслінок. Такий варіант скління широко застосовується на лоджіях і балконах, так як при закритті заслінок можуть залишитися невеликі зазори, трохи знизивши показники герметичності.

Ціна алюмінієвих розсувних вікон залежить від розмірів, конструкційних особливостей і виробника. Теплі вікна коштують набагато дорожче, так як при їх виготовленні використовується спеціальний утеплювач. Чим більше секцій, тим вище вартість виробу.

Ціну алюмінієвих розсувних вікон можна уточнити за допомогою онлайн-калькулятора. Для цього потрібно ввести такі дані:

  • Тип конструкції (одно-, дво- або трилистий).
  • Особливості алюмінієвого профілю (теплого або холодного типу). Для житлових кімнат підійде будівництво теплого типу, а для лоджій, веранд і балконів – холодних.
 • Розміри конструкції (із зазначенням ширини і висоти).
 • Тип відкриття системи (поворотний, підйомно-розсувний або глухий).
 • Які роботи необхідно виконати, в тому числі демонтаж, установка вікон і підвіконь, вирівнювання укосів.

Калькулятор формування вартості алюмінієвих розсувних систем можна використовувати безкоштовно і багаторазово.

Алюмінієві розсувні конструкції – естетичний і функціональний варіант для скління квартир і заміських будинків!

Передзвоніть
мені