• Рус
  • Укр
Європейська якість

Від українсько-польської корпорації

Проектування, виготовлення, доставка, монтаж, гарантійне обслуговування

Вікна та двері

Проектування, виготовлення, доставка, монтаж, гарантійне обслуговування

Проектирование, изготовление, доставка, монтаж, гарантийное обслуживание

PLAMET

Корпорація комфорту

Plamet - українсько-польська корпорація вікон і дверей

Європейські стандарти якості продукції та надання повного комплексу сервісних послуг є основними особливостями роботи нашого підприємства.

Ми пропонуємо металопластикові вікна та металеві двері з комплексним сервісним супроводом. Для їх виготовлення ми використовуємо продукцію відомих брендів, прекрасно зарекомендували себе на ринку.

Також, ми пропонуємо таку супутню продукцію, як козирки, ролети, жалюзі, протимоскітні сітки, матеріали для монтажу конструкцій, засоби по догляду за вікнами та інше.

"PLAMET" - ЛІДЕР РОКУ 2018!

Українсько-польська корпорація «Plamet» зайняла високі позиції в Національному бізнес-рейтингу та номінована на нагороду «Лідер року 2018».

Результатом нашого підприємства стали: 🌟1 місце (золото) серед суб’єктів господарювання Черкаської області за показником «Рентабельність власного капіталу».

Компанії та торгові марки, з якими ми працюємо

Подоконники
Подоконники
Профильные системы, подоконники
Профильные системы
Стеклопакеты
Стеклопакеты
Фурнитура
Фурнитура
“Добробуд” – строительная компания
Строительная компания “Надия”
Жилой комплекс «Andorra»
Застройщик “Интергал-Буд”

Чому обирають нас?

ВІКНА ТА ДВЕРІ ВІД ВИРОБНИКА

Замовляючи у нас, ви отримуєте не тільки продукт європейської якості, але і повний спектр послуг – виготовлення, монтаж і гарантійне обслуговування.

КРАЩІ
БРЕНДИ

Для виготовлення дверей і вікон ми використовуємо матеріали тільки тих брендів, що добре зарекомендували себе на світовому та українському ринку.

ВИГІДНЕ ПАРТНЕРСТВО

Крім реалізації у власній мережі салонів, ми співпрацюємо з дилерськими, будівельними і торговими компаніями на взаємовигідних умовах.

ГАРАНТІЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Наша особлива гордість – команда компетентних і досвідчених професіоналів. Щоб «тримати планку» ми також регулярно запрошуємо європейських експертів, наприклад, для налагодження устаткування.

ЦІНИ ВІД ВИРОБНИКА

Ми контролюємо не тільки якість, але і вартість нашої продукції, завдяки чому ви не переплачуєте. А регулярні акції та система знижок зроблять наше співробітництво ще приємніше.

ВИСОКОКЛАСНИЙ СЕРВІС

Крім виготовлення вікон і дверей, ми пропонуємо комплекс послуг, включаючи оперативний приїзд і роботу зморщок, монтаж і демонтаж, доставка по місту та регіонах, а також послуги вантажників.

Галерея

Залишились питання?

Залиште свої контакти, і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом!

Де купити?