Види склопакетів

27.01.2020

Часто цим словом називають все вікно цілком, але це абсолютно не вірно! Склопакетом називається прозора частина конструкції вікна, через яку в приміщення проникає світло. До 70% втрат тепла посідає цей елемент сучасних вікон. Від того як якісним виявиться склопакет у вікні, буде залежати рівень тепла і шуму в приміщенні. Виріб складається з кількох стекол, які герметично скріплені між собою.

Які бувають склопакети?

  1. Однокамерний – такий склопакет виконаний із двох стекол, розділених між собою дистанційною рамкою. Однокамерний склопакет може бути виконаний завширшки від 12 до 36 мм. У вікнах ПВХ зазвичай використовуються однокамерні склопакети 24 мм.
  2. Двокамерний – цей склопакет виконаний із трьох стекол, кожне з яких розділене між собою дистанційною рамкою. Двокамерний склопакет виготовляється завширшки від 24 до 58 мм. Найпоширенішими є два типи ширини склопакетів: 32 мм та 40-42 мм.
  3. Трикамерний відрізняється від двокамерної кількістю встановлених у його конструкцію шибок. Звичайно, можна запропонувати склопакет з великою кількістю камер, але такий варіант викликає великі сумніви у співвідношенні ціна/якість.

Складові склопакета:

  1. Скло.
  2. Дистанційна рамка, яка може виготовлятися із пластику, або скла. Усередині рама має бути повністю сухою, тому заповнюється сухим повітрям або інертним газом.
    Герметики. Укладається як зсередини, і зовні.
  3. Внутрішній герметик – це бутиловий шнур, який перешкоджає проникненню вологи у простір між рамою та склом.
  4. Зовнішній герметик також створює додатковий захист від вологи, а також служить доповненням до міцності склопакета.

Склопакети від українсько-польської корпорації «PLAMET» забезпечують кожному вікну надійний захист від зовнішніх погодних умов, а господарям будинку спокій та тишу! Адже «PLAMET» – корпорація Вашого комфорту!

Call me
back