Украинско-польская
корпорация окон и дверей

Шумоізоляція

На сьогодні найкращим захистом від зовнішнього шуму є пластикові вікна. Тому, якщо ви рішуче налаштовані на те, щоб позбутися транспортного шуму та інших зовнішніх подразників, то варто просто змінити свої старі вікна на нові.

В цьому випадку необхідно серйозно підійти до вибору самого склопакета, який вставляється в пластиковий профіль і виконує звукоізоляційну функцію.

Чудовий варіант - однокамерний склопакет. Він складається з двох стекол і справляється із захистом приміщення від сторонніх шумів.

Але якщо у вас під вікном проходить гучна траса, то такої конструкції іноді може бути і недостатньо, тому доцільно буде встановити двокамерний склопакет. У таку конструкцію входять вже три скла, які герметично з'єднані по периметру.

🔕Також можна вставити склопакети і зі склом різної товщини: 4 мм + 4 мм + 6 мм, це дає додатковий ефект за рахунок часткового усунення явищ резонансу.

Нагадаємо, що гучність звуку виражається звуковим тиском. За 0 дБ - прийнятий нижній поріг чутливості людського вуха. Рівень шуму на гучній вулиці складає 80 дБ, в 50 м від неї - 75 дБ. Вікна знижують шум ще на 35-45 дБ, в результаті чого у Вашому домі підтримується рівень звукового комфорту 40-45 дБ (такий шум утворює листя дерев при легкому вітрі 🍂).

PLAMET – корпорація Вашого комфорту!