Украинско-польская
корпорация окон и дверей

Ручка з ключиком

Дуже важливо приділяти увагу безпеці Вашого дому, а особливо облаштуванню дитячої кімнати. Чи не найважливіше місце тут займає вибір вікна та його комплектації, адже воно є не тільки джрелом сонячного світла, а й джерелом підвищеної небезпеки. Як попередити відкривання вікна дитиною? Почати потрібно з вибору фурнітури, а саме з встановлення у вікні ручки з ключем.

☝🏼Ручка дуже проста у використанні – одне просте натискання на кнопку блокування і Ви легко зафіксуєте вікно у потрібному положенні (закрите вікно або в режимі провітрювання), ручку не можна буде повернути, а відповідно, і не можна буде відкрити вікно. Щоб ручка знову запрацювала у звичному режимі потрібно використати ключ, його поворот знімає блокування.

Чому варто встановити ручку з ключиком ⁉️

1️⃣Перша причина - це легкість відкривання пластикового вікна. У цьому випадку, ручка з ключиком знизить до нуля ймовірність нещасного випадку у Вашому домі.

2️⃣Друга причина - це москітна сітка на Вашому вікні. Діти дуже часто можуть подумати, що москітна сітка - це міцна конструкція та спертися на неї. Але це не так. І від цього варіанту може вберегти віконна ручка з ключем.

🔐Для уникнення ризику випадання дитини чи домашнього улюбленця, а також від захисту від крадіїв - поставте на вікна ручки з ключиками. Закрийте вікно на ключ і будьте спокійні!
Для того, щоб замовити ручку з ключиком телефонуйте за номером телефону: 067 50 000 51!

«PLAMET» - корпорація комфорту та Вашої безпеки! 👍🏻