Украинско-польская
корпорация окон и дверей

Компектуючі до вікон

1) Відливи і козирки. Це необхідні елементи для захисту вікна із зовнішнього боку від вологи і опадів. Вони продовжують життя віконного блоку і монтажних швів, а також запобігають появі цвілі і грибка.

✔️Ми виготовляємо їх з листів оцинкованої сталі і сталі RANILLA.

2) Фурнітура забезпечує роботу вікна: відкривання і закривання стулок, відкидне положення стулки для забезпечення режиму провітрювання. Від цього елементу залежить безпека вікна, його комфортна робота. Фурнітура має антикорозійне покриття, її механізми повинні бути виконані на високому інженерному рівні.

✔️На нашому виробництві ми використовуємо фурнітуру MACO австрійського виробництв і AXOR, вітчизняного виробництва.

3) Ручки для вікон і дверей відносяться до фурнітури, але до видимої її частини, яка є не тільки важелем управління для віконних стулок і дверей, а й елементом дизайну.

✔️Ми пропонуємо віконні та дверні ручки без замків, з замками, а також ручки, які встановлюються із зворотного боку балконних дверей. В наявності є ручки МАСО, HOPPE, Mistral.

4) Підвіконня встановлюються всередині приміщення і є декоративним додатком до вікна, а також корисною полицею для Вас.

✔️Ми пропонуємо ПВХ підвіконня компанії OPENTECK, PLASTOLIT і глянцеві підвіконня DANKE. Пластикові підвіконня OPENTECK мають шорстку поверхню, вони практичні, оптимальні за вартістю і є універсальними для приміщень помірного рівня вологості і з низькою відвідуваністю. Якщо ж вам потрібен підвіконня для офісу, приміщення кухні або дитячої кімнати, то найкращим вибором буде підвіконня DANKE або PLASTOLIT, завдяки більш високій міцності, високої термостійкості і привабливому зовнішньому вигляду.

5) Москітні сітки потрібні протягом всього періоду з середини весни до середини осені, вони захищають будинок від літаючих комах, пилу і сміття. Ми виготовляємо сітки з алюмінієвого профілю і скловолокна. Замовлення сіток одночасно із замовленням вікон (особливо, якщо вона потрібна не одна) економить досить хорошу суму.

Замовляйте комплектуючі для вікон в українсько-польській корпорації «PLAMET» за телефоном 067 50 000 51! Адже «PLAMET» - корпорація Вашого комфорту! 👍🏻