Украинско-польская
корпорация окон и дверей

Чи шкідливі для нас пластикові вікна?

На сьогодні тисячі людей вибирають пластикові вікна. Цей вибір обумовлений тим, що це комфортно і енергоефективно. Але чи присутня при цьому екологічна безпека? Чи не зашкодить здоров'ю людини установка пластикових вікон?

Профіль металопластикових вікон робиться з полівінілхлориду (ПВХ). Цей матеріал входить в групу термопластів. У його склад входить пов'язаний хлор (57%), який отримують з кухонної солі, і етилен (47%). Необроблений ПХВ - це порошок. Щоб з цього порошку виготовити профіль для пластикових вікон, необхідно додати в порошок ПХВ модифікатори, стабілізатори, пігменти і необхідні допоміжні добавки.

В екстремальних ситуаціях іноді звичайні безпечні матеріали можуть завдати шкоди людині. Проте на кожний мінус, знайдеться науково доведений плюс.

➕При пожежі склопакети ПХВ не запалюються на відміну від звичайних дерев'яних рам;
➕ПВХ перешкоджає поширенню вогню;
➖при горінні ПВХ виділяється хлороводень;
➕концентрація його мізерно мала для шкоді організму.
➖при горінні всіх матеріалів, до складу яких входять органічні сполуки, завжди виділяється чадний газ без запаху;
➕так як ПХВ горить повільніше, ніж деревина, то концентрація чадного газу не досягає тієї величини, яка є небезпечною для життя людини.Якщо ви вирішили купити пластикові вікна, то українсько-польська корпорація «PLAMET» радо допоможе Вам у цьому! Пластикові вікна - це Ваш комфорт, безпека та надійність! 👍🏻

067 50 000 51 – доставка у будь-яку точку України ✔️